Petra Mermer Dış Ticaret Anonim Şirketi modern ve yenilikçi bir anlayışla 2008 yılından bu yana iç ve dış piyasalarda varlığını sürdüren Petra Mermer, mermer sektöründeki klişe kavramlardan uzakta AR-GE ve teknolojiden beslenerek ve dünya trendlerini de takip ederek büyüyen bir markadır.

En değerli varlığımız doğayı, taşın en saf haliyle sunarken mermerin derinliklerinde bulunan ruhu dışa yansıtıyoruz.

Petra Mermer, 1 fabrika ve 2 ocaktan oluşan üretim alanımız ile yıllık 600.000 m² mermer ve traverten üretimi yaparken yüksek teknolojiye sahip makine parkurları ile donatılmış, kaliteli ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışı ile çalışan Aydın’da bir, Konya’da bir, üzere toplam iki ocakta yıllık 45.000 m³ blok üretimi yapıyoruz. Özel seleksiyon anlayışı ile devamlılık arz eden ürünlerimizi %65’i ihracat olmak üzere Türkiye ve dünyanın birçok yerine ulaştırıyoruz. Sektörümüzde ve dünya çapında Türkiye’yi temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Fabrikamız bünyesinde, kendi ocaklarımızdan veya yurtiçi ve yurtdışından temin ettiğimiz doğal taşların (Mermer, Granit, Traverten, Onyx vs) blok veya plaka halinde satışı ve ihracatı yapılmakla birlikte yurtiçi ve yurtdışı konut, otel, villa, rezidans ve AVM projelerinde uzman ekibimizle birlite 12 yılı aşkın tecrübemizle imalat, tasarım ve montajını yapmaktayız.

Petra Mermer olarak amacımız, ülkemizin topraklarından üretilen, kaliteli, sıcak ve doğal malzemelerin iç ve dış piyasada layık olduğu şekilde uygulanması ve talebinin karşılanmasıdır.

MİSYONUMUZ

Her zaman müşteri memnuniyeti ilkemiz, “Kaliteli imalat, gününde teslim sloganımız olacaktır.”

TECRÜBE

2008 yılında Kurulan Petra Mermer, 12 yıllık tecrübesi ve birikimi ile mermer sektöründe aranılan bir marka olmak.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Üstlendiğimiz her projede ve satışını gerçekleştirdiğimiz her üründe  firma ilkemiz olan “müşteri memnuniyeti” daima ön plandadır.

UZMANLIK

Konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu, son teknoloji makina parkuru ile mermer sektöründe 12 yıllık deneyim.